Art. 9104 A2 C 3,5X19 SP6
Lećasti sigurn. vijci s upušt. glav s dvije rupice
Broj predmeta
9104235 19
Razred jekla
A2
EAN/GTIN
4043377128423
Neto teža na 100
0,120 kg
Pakiranje:
100
Broj predmeta
9104235 19
Razred jekla
A2
EAN/GTIN
4043377128423
Neto teža na 100
0,120 kg
- Specifikacije
- Proizvod
- Brošure o proizvodima
- Katalog
Specifikacije
| Promjer (d) | 3,5 mm |
| Ukupna dužina (l) | 19 mm |
| vrsta niti | list konac |
| KOPFFORM | podignuta |
| Promjer glave (dk) | 5,7 mm |
| Visina glave (k) | 1,65 mm |
| Veličina pogona (Veličina p) | SP-6 |
| Oblik pogona (pogon) | Prihvat s dvije rupe |
| čvrstoća na vlak (Rm) | 500 N/mm² |
Proizvod
Prednosti proizvoda
- Sigurnosni prihvat s 2 rupe - obrada smo s posebnim nastavkom mogućaPrimjene
Idealna zaštita od neprofesionalnih lopova jer se primjenom posebnog montažnog alata sprečava lagano otpuštanjePodručje primjene
Sigurnosna tehnika, Solarni sustav, Metalna gradnjaKarakteristike
- Navoj za lim- dvorupni pogon
- lećasta glava
Brošure o proizvodima
Share Art. 9104 A2 C 3,5X19 SP6