Art. 9111 A2 M 8X50 ISK-PIN 5
Sigurn. vijci okr. glav. šesterobr prihv i zatikom, metrički navoj
Broj predmeta
911128 50
Razred jekla
A2
EAN/GTIN
4043377128010
Neto teža na 100
1,920 kg
Pakiranje:
100
Broj predmeta
911128 50
Razred jekla
A2
EAN/GTIN
4043377128010
Neto teža na 100
1,920 kg
- Specifikacije
- Proizvod
- Brošure o proizvodima
- Katalog
Specifikacije
| Promjer (d) | 8 mm |
| Ukupna dužina (l) | 50 mm |
| vrsta niti | metrički |
| KOPFFORM | Truss voditelj |
| Promjer glave (dk) | 14 mm |
| Visina glave (k) | 4,4 mm |
| Veličina pogona (Veličina p) | SW 5 PIN |
| Oblik pogona (pogon) | Unutarnji šesterokut PIN |
| čvrstoća na vlak (Rm) | 500 N/mm² |
Proizvod
Prednosti proizvoda
- Sigurnosni zatik - obrada smo s posebnim nastavkom mogućaPrimjene
Idealna zaštita od neprofesionalnih lopova jer se primjenom posebnog montažnog alata sprečava lagano otpuštanjePodručje primjene
Sigurnosna tehnika, Solarni sustav, Metalna gradnjaKarakteristike
- Metrički navoj- unutarnji šesterokutni prihvat + sigurnosni zatik
- plosnata okrugla glava
Brošure o proizvodima
Share Art. 9111 A2 M 8X50 ISK-PIN 5