Art. 9113 A2 M 10X25 ISK-PIN 6
Sigurn. vijci unut. glav. šesterobr prih i zatikom, metrički navoj
Broj predmeta
9113210 25
Razred jekla
A2
EAN/GTIN
4043377128102
Neto teža na 100
1,660 kg
Pakiranje:
100
Broj predmeta
9113210 25
Razred jekla
A2
EAN/GTIN
4043377128102
Neto teža na 100
1,660 kg
- Specifikacije
- Proizvod
- Brošure o proizvodima
- Katalog
Specifikacije
| Promjer (d) | 10 mm |
| Ukupna dužina (l) | 25 mm |
| vrsta niti | metrički |
| KOPFFORM | upuštena glava |
| Promjer glave (dk) | 20 mm |
| Visina glave (k) | 5,5 mm |
| Veličina pogona (Veličina p) | SW 6 PIN |
| Oblik pogona (pogon) | Unutarnji šesterokut PIN |
| čvrstoća na vlak (Rm) | 500 N/mm² |
Proizvod
Prednosti proizvoda
- Sigurnosni zatik - obrada smo s posebnim nastavkom mogućaPrimjene
Idealna zaštita od neprofesionalnih lopova jer se primjenom posebnog montažnog alata sprečava lagano otpuštanjePodručje primjene
Sigurnosna tehnika, Solarni sustav, Metalna gradnjaKarakteristike
- Metrički navoj- unutarnji šesterokutni prihvat + sigurnosni zatik
- upuštena glava
Brošure o proizvodima
Share Art. 9113 A2 M 10X25 ISK-PIN 6