Art. 9113 A2 M 8X90 ISK-PIN 5
Sigurn. vijci unut. glav. šesterobr prih i zatikom, metrički navoj
Broj predmeta
911328 90
Razred jekla
A2
EAN/GTIN
4043377371058
Neto teža na 100
3,990 kg
Pakiranje:
100
Broj predmeta
911328 90
Razred jekla
A2
EAN/GTIN
4043377371058
Neto teža na 100
3,990 kg
- Specifikacije
- Proizvod
- Brošure o proizvodima
- Katalog
Specifikacije
| Promjer (d) | 8 mm |
| Ukupna dužina (l) | 90 mm |
| vrsta niti | metrički |
| KOPFFORM | upuštena glava |
| Promjer glave (dk) | 16 mm |
| Visina glave (k) | 4,6 mm |
| Veličina pogona (Veličina p) | SW 5 PIN |
| Oblik pogona (pogon) | Unutarnji šesterokut PIN |
| čvrstoća na vlak (Rm) | 500 N/mm² |
Proizvod
Prednosti proizvoda
- Sigurnosni zatik - obrada smo s posebnim nastavkom mogućaPrimjene
Idealna zaštita od neprofesionalnih lopova jer se primjenom posebnog montažnog alata sprečava lagano otpuštanjePodručje primjene
Sigurnosna tehnika, Solarni sustav, Metalna gradnjaKarakteristike
- Metrički navoj- unutarnji šesterokutni prihvat + sigurnosni zatik
- upuštena glava
Brošure o proizvodima
Share Art. 9113 A2 M 8X90 ISK-PIN 5