Art. 9123 A2 M 6X10 TX-PIN 30
Sigurn. vijci upušt. glav. zvjezd. upust i zatikom, metrički navoj
Broj predmeta
912326 10
Razred jekla
A2
EAN/GTIN
4043377132000
Neto teža na 100
0,270 kg
Pakiranje:
100
Broj predmeta
912326 10
Razred jekla
A2
EAN/GTIN
4043377132000
Neto teža na 100
0,270 kg
- Specifikacije
- Proizvod
- Brošure o proizvodima
- Katalog
Specifikacije
| Promjer (d) | 6 mm |
| Ukupna dužina (l) | 10 mm |
| vrsta niti | metrički |
| KOPFFORM | upuštena glava |
| Promjer glave (dk) | 12 mm |
| Visina glave (k) | 3,45 mm |
| Veličina pogona (Veličina p) | TX30 PIN |
| Oblik pogona (pogon) | Šesterokraki zvjezdasti upust PIN |
| čvrstoća na vlak (Rm) | 500 N/mm² |
Proizvod
Prednosti proizvoda
- Sigurnosni zatik - obrada smo s posebnim nastavkom mogućaPrimjene
Idealna zaštita od neprofesionalnih lopova jer se primjenom posebnog montažnog alata sprečava lagano otpuštanjePodručje primjene
Sigurnosna tehnika, Solarni sustav, Metalna gradnjaKarakteristike
- Metrički navoj- šesterokraki zvjezdasti upust + sigurnosni zatik
- upuštena glava
Brošure o proizvodima
Share Art. 9123 A2 M 6X10 TX-PIN 30