Art. 9131 A2 M 5X70
Sigurn vijci polukružne glave s jednostranim pogon, metrički navoj
Broj predmeta
913125 70
Razred jekla
A2
EAN/GTIN
4043377132611
Neto teža na 100
0,980 kg
Pakiranje:
100
Broj predmeta
913125 70
Razred jekla
A2
EAN/GTIN
4043377132611
Neto teža na 100
0,980 kg
- Specifikacije
- Proizvod
- Brošure o proizvodima
- Katalog
Specifikacije
| Promjer (d) | 5 mm |
| Ukupna dužina (l) | 70 mm |
| vrsta niti | metrički |
| KOPFFORM | glava objektiva |
| Promjer glave (dk) | 9,17 mm |
| Visina glave (k) | 3,5 mm |
| Oblik pogona (pogon) | Jednokratan |
| čvrstoća na vlak (Rm) | 500 N/mm² |
Proizvod
Prednosti proizvoda
- Sigurnosni prihvat jednokratan - obrada smo s posebnim nastavkom mogućaPrimjene
Idealna zaštita od neprofesionalnih lopova jer se primjenom posebnog montažnog alata sprečava lagano otpuštanjePodručje primjene
Sigurnosna tehnika, Solarni sustav, Metalna gradnjaKarakteristike
- Metrički navoj- jednokratni pogon
- poluokrugla glava
Brošure o proizvodima
Share Art. 9131 A2 M 5X70