Art. 9140 A2 M 10X40 s cepovima
Sigurn. vijci okr. glav. Šesterobr. prihv. i čepom, metrički navoj
Broj predmeta
9140210 40
Razred jekla
A2
EAN/GTIN
4043377133168
Neto teža na 100
2,620 kg
Pakiranje:
100
Broj predmeta
9140210 40
Razred jekla
A2
EAN/GTIN
4043377133168
Neto teža na 100
2,620 kg
- Specifikacije
- Proizvod
- Brošure o proizvodima
- Katalog
Specifikacije
| Promjer (d) | 10 mm |
| Ukupna dužina (l) | 40 mm |
| vrsta niti | metrički |
| KOPFFORM | Truss voditelj |
| Promjer glave (dk) | 17,5 mm |
| Visina glave (k) | 5,5 mm |
| Veličina pogona (Veličina p) | SW 6 |
| čvrstoća na vlak (Rm) | 500 N/mm² |
Proizvod
Prednosti proizvoda
- Vijak + čep u jednoj jedinici pakiranja- pričvršćenje koje se ne može skinuti
Primjene
Izvedba: Čep za prekrivanje vijka.Čep je odvojen i priložen.
Područje primjene
Sigurnosna tehnika, Solarni sustav, Metalna gradnjaKarakteristike
- Metrički navoj- unutarnji šesterokutni prihvat sa čepom
- plosnata okrugla glava
Brošure o proizvodima
Share Art. 9140 A2 M 10X40 s cepovima