Art. 9147 1.4006 4,5X50/30 TX20 CUT
Vijci s upušt. glavom za drvo s rebrima i urezom
Broj predmeta
9147400645 50/30
Razred jekla
C1
EAN/GTIN
4043377387639
Neto teža na 100
0,340 kg
Pakiranje:
200
4.200
100.800
Broj predmeta
9147400645 50/30
Razred jekla
C1
EAN/GTIN
4043377387639
Neto teža na 100
0,340 kg
- Specifikacije
- Proizvod
- Brošure o proizvodima
- Katalog
Specifikacije
| Promjer (d) | 4,5 mm |
| Ukupna dužina (l) | 50 mm |
| vrsta niti | Chipboardscrew thread |
| KOPFFORM | upuštena glava |
| Promjer glave (dk) | 9 mm |
| Visina glave (k) | 2,7 mm |
| Veličina pogona (Veličina p) | TX20 |
| Oblik pogona (pogon) | Šesterokraki zvjezdasti upust |
| čvrstoća na vlak (Rm) | 500 N/mm² |
| Duljina navoja (b) | 30 mm |
| Broj rebara za glodanje | 6 Pcs. |
Proizvod
Prednosti proizvoda
Pogon bez teturanjaPogon s TX šesterokrakim zvjezdastim upustom omogućava jednostavno zavijčavanje od postavljanja vijka do njegovog potpunog upuštanja.
Nije potrebno prethodno bušenje
U većini slučajeva primjene nije potrebno prethodno bušenje. No, preporučujemo da ipak uvijek izvedete pokusno bušenje.
Europska tehnička dozvola ETA 11/0283
UK Technical Assessment UKTA 22/6473
Primjene
Idealno za zavijčavanje u drvu. Optimalna geometrija navoja osigurava najbolju čvrstoću u različitim drvenim materijalima. TX prihvat omogućava optimalan prijenos snage.Područje primjene
Drvena gradnjaKarakteristike
- Upuštena glava 90°- pojačanje donje glave
- TX šesterokraki zvjezdasti upust
- vrh za rezanje
- rebra za guljenje ispod glave
Brošure o proizvodima
Share Art. 9147 1.4006 4,5X50/30 TX20 CUT