Art. 9167 A2-Cu 4,5X30 Z
Limarski vijci 3-dijelni s brtven. podloškom 15 mm
Broj predmeta
916723145 30
Razred jekla
A2/Cu
EAN/GTIN
4043377223036
Neto teža na 100
0,430 kg
Pakiranje:
100
2.700
64.800
Broj predmeta
916723145 30
Razred jekla
A2/Cu
EAN/GTIN
4043377223036
Neto teža na 100
0,430 kg
- Specifikacije
- Proizvod
Specifikacije
| Promjer (d) | 4,5 mm |
| Ukupna dužina (l) | 30 mm |
| vrsta niti | drvo konac |
| KOPFFORM | glava objektiva |
| Promjer glave (dk) | 8,3 mm |
| Visina glave (k) | 2,35 mm |
| Veličina pogona (Veličina p) | PZ2 |
| Oblik pogona (pogon) | Pozidrive |
| čvrstoća na vlak (Rm) | 500 N/mm² |
Proizvod
Prednosti proizvoda
- Samostalna EPDM brtvena ploča- Otpornost na vremenske utjecaje zahvaljujući EPDM brtvenoj ploči
- Dobra izolacija zraka i vode zahvaljujući EPDM brtvenoj ploči
Primjene
- Za vanjsku uporabu i primjenu u vlažnim prostorima.- Obrada lima za drvene potkonstrukcije.
- Za primjenu kod oblaganja atika limovima.
Područje primjene
Fasade, Solarni sustavShare Art. 9167 A2-Cu 4,5X30 Z