Art. 9187 A2 4,5X35 TX20
Limarski vijci 2-dijelni s brtven. podloškom 15 mm
Broj predmeta
918722045 35
Razred jekla
A2
EAN/GTIN
4043377231833
Neto teža na 100
0,450 kg
Pakiranje:
100
2.700
64.800
Broj predmeta
918722045 35
Razred jekla
A2
EAN/GTIN
4043377231833
Neto teža na 100
0,450 kg
- Specifikacije
- Proizvod
Specifikacije
| Promjer (d) | 4,5 mm |
| Ukupna dužina (l) | 35 mm |
| vrsta niti | drvo konac |
| KOPFFORM | glava objektiva |
| Promjer glave (dk) | 8,3 mm |
| Visina glave (k) | 2,35 mm |
| Veličina pogona (Veličina p) | TX20 |
| Oblik pogona (pogon) | Šesterokraki zvjezdasti upust |
| čvrstoća na vlak (Rm) | 500 N/mm² |
Proizvod
Prednosti proizvoda
- EPDM brtvena ploča s mogućnosti vulkanizacije- Otpornost na vremenske utjecaje zahvaljujući EPDM brtvenoj ploči
- Osigurana izolacija zraka i vode zahvaljujući EPDM brtvenoj ploči
Pogon bez teturanja
Pogon s TX šesterokrakim zvjezdastim upustom omogućava jednostavno zavijčavanje od postavljanja vijka do njegovog potpunog upuštanja.
Primjene
- Za vanjsku uporabu i primjenu u vlažnim prostorima.- Obrada lima za drvene potkonstrukcije.
- Za primjenu kod oblaganja atika limovima.
Područje primjene
Fasade, Solarni sustavShare Art. 9187 A2 4,5X35 TX20