Art. 9191 A2 3,0X8 TX10
Vijci s okruglom glavom za termoplaste s prirubnicom
Broj predmeta
91912T30 8
Razred jekla
A2
EAN/GTIN
4043377395719
Neto teža na 100
0,052 kg
Pakiranje:
500
877.500
Broj predmeta
91912T30 8
Razred jekla
A2
EAN/GTIN
4043377395719
Neto teža na 100
0,052 kg
- Specifikacije
- Proizvod
- Brošure o proizvodima
- Katalog
Specifikacije
| Promjer (d) | 3 mm |
| Ukupna dužina (l) | 8 mm |
| vrsta niti | Plastični konac |
| KOPFFORM | glavati |
| Promjer glave (dk) | 5,2 mm |
| Visina glave (k) | 2,2 mm |
| Veličina pogona (Veličina p) | TX10 |
| Oblik pogona (pogon) | Šesterokraki zvjezdasti upust |
| Promjer prirubnice (dc) | 6 mm |
Proizvod
Prednosti proizvoda
- Visoka vlačna i torzijska čvrstoća- mali radijalni razmak zbog malih bočnih kutova
- vrlo snažno samozaključavanje protiv olabavljenja
- povećana sigurnost od vibracija
Primjene
Za izravno spajanje vijcima bez rezanja navoja u plastičnim materijalima, posebno termoplastici.Područje primjene
Ostale primjeneKarakteristike
- Okrugla glava- TX pogon
- prirubnica
Brošure o proizvodima
Share Art. 9191 A2 3,0X8 TX10