Art. 9191 A2 4,5X20 TX20
Vijci s okruglom glavom za termoplaste s prirubnicom
Broj predmeta
91912T45 20
Razred jekla
A2
EAN/GTIN
4043377409010
Neto teža na 100
0,214 kg
Pakiranje:
500
Broj predmeta
91912T45 20
Razred jekla
A2
EAN/GTIN
4043377409010
Neto teža na 100
0,214 kg
- Specifikacije
- Proizvod
- Brošure o proizvodima
- Katalog
Specifikacije
| Promjer (d) | 4,5 mm |
| Ukupna dužina (l) | 20 mm |
| vrsta niti | Plastični konac |
| KOPFFORM | glavati |
| Promjer glave (dk) | 8,2 mm |
| Visina glave (k) | 3 mm |
| Veličina pogona (Veličina p) | TX20 |
| Oblik pogona (pogon) | Šesterokraki zvjezdasti upust |
| Promjer prirubnice (dc) | 9 mm |
Proizvod
Prednosti proizvoda
- Visoka vlačna i torzijska čvrstoća- mali radijalni razmak zbog malih bočnih kutova
- vrlo snažno samozaključavanje protiv olabavljenja
- povećana sigurnost od vibracija
Primjene
Za izravno spajanje vijcima bez rezanja navoja u plastičnim materijalima, posebno termoplastici.Područje primjene
Ostale primjeneKarakteristike
- Okrugla glava- TX pogon
- prirubnica
Brošure o proizvodima
Share Art. 9191 A2 4,5X20 TX20