Art. 9241 1.4006 5,0X40/24 TX20
vijci za drvo s ukras. glavom, vrh za buš. i rebra
Broj predmeta
9241400650 40/24
Razred jekla
C1
EAN/GTIN
4043377318923
Neto teža na 100
0,362 kg
Pakiranje:
200
4.200
100.800
Broj predmeta
9241400650 40/24
Razred jekla
C1
EAN/GTIN
4043377318923
Neto teža na 100
0,362 kg
- Specifikacije
- Proizvod
- Brošure o proizvodima
- Katalog
Specifikacije
| Promjer (d) | 5 mm |
| Ukupna dužina (l) | 40 mm |
| vrsta niti | Chipboardscrew thread |
| KOPFFORM | Ukrasne glavu |
| Promjer glave (dk) | 7,5 mm |
| Visina glave (k) | 3,45 mm |
| Veličina pogona (Veličina p) | TX20 |
| Oblik pogona (pogon) | Šesterokraki zvjezdasti upust |
| Duljina navoja (b) | 24 mm |
| Dimenz. dp (dp) | 3,6 mm |
| Dužina svrdla (lp) | 5,2 mm |
Proizvod
Prednosti proizvoda
Rebra za guljenjeRebra za guljenje omogućavaju manje okretne momente kod zavijčavanja čak i kod visokih pričvrsnih elemenata.
Nije potrebno prethodno bušenje
U većini slučajeva primjene nije potrebno prethodno bušenje. No, preporučujemo da ipak uvijek izvedete pokusno bušenje.
Pogon bez teturanja
Pogon s TX šesterokrakim zvjezdastim upustom omogućava jednostavno zavijčavanje od postavljanja vijka do njegovog potpunog upuštanja.
European technical Assessment ETA 11/0283
UK Technical Assessment UKTA 22/6473
Primjene
Idealno za sve pogone koji se bave obradom drveta (stolarija, drvena gradnja) te za vrtlare i poljodjelce za primjenu pri pričvršćenju drvenog materijala za terase i kod pričvršćenja drvenih molova. Idealno rješenje čak i za tvrde vrste drva kao što su Bangkirai, Massaranduba i sl.Potrebna je minimalna dubina zavijčavanja od 4 X promjera. Ovisno o vrsti drva trebala bi se moći ostvariti dubina zavijčavanja od 8 X promjera
Područje primjene
Drvena gradnjaKarakteristike
- 60 ° ukrasna glava- vrh za bušenje
- rebra za guljenje
- rebra za glodanje ispod glave
- pogon s TX šesterokrakim zvjezdastim upustom
- martenzitni ojačani plemeniti čelik (1.4006)
- poseban sloj za lako sklizanje
Brošure o proizvodima
Share Art. 9241 1.4006 5,0X40/24 TX20