Art. 9242 A4 5,0X70/42 TX25 smeda spaljena
Vijci za drvo s ukras. glavom s urezom u navoju i rebrima za guljenje
Broj predmeta
9242450 70/42BRUEN
Razred jekla
A4
EAN/GTIN
4043377392169
Neto teža na 100
0,575 kg
Pakiranje:
200
2.400
57.600
Broj predmeta
9242450 70/42BRUEN
Razred jekla
A4
EAN/GTIN
4043377392169
Neto teža na 100
0,575 kg
- Specifikacije
- Proizvod
- Brošure o proizvodima
- Katalog
Specifikacije
| Promjer (d) | 5 mm |
| Ukupna dužina (l) | 70 mm |
| vrsta niti | Chipboardscrew thread |
| KOPFFORM | Ukrasne glavu |
| Promjer glave (dk) | 7,5 mm |
| Visina glave (k) | 3,45 mm |
| Veličina pogona (Veličina p) | TX25 |
| Oblik pogona (pogon) | Šesterokraki zvjezdasti upust |
| Duljina navoja (b) | 42 mm |
Proizvod
Prednosti proizvoda
Rebra za guljenjeRebra za guljenje omogućavaju manje okretne momente kod zavijčavanja čak i kod visokih pričvrsnih elemenata.
Nije potrebno prethodno bušenje
U većini slučajeva primjene nije potrebno prethodno bušenje. No, preporučujemo da ipak uvijek izvedete pokusno bušenje.
Pogon bez teturanja
Pogon s TX šesterokrakim zvjezdastim upustom omogućava jednostavno zavijčavanje od postavljanja vijka do njegovog potpunog upuštanja.
Bez kidanja drveta
Zbog vrha za rezanje osigurano je točno postavljanje na tvrdo drvo bez kidanja materijala.
Primjene
Idealno za sve pogone koji se bave obradom drveta (stolarija, drvena gradnja) te za vrtlare i poljodjelce za primjenu pri pričvršćenju drvenog materijala za terase i kod pričvršćenja drvenih molova. Idealno rješenje čak i za tvrde vrste drva kao što su Bangkirai, Massaranduba i sl.Potrebna je minimalna dubina zavijčavanja od 4 X promjera. Ovisno o vrsti drva trebala bi se moći ostvariti dubina zavijčavanja od 8 X promjera
Područje primjene
Drvena gradnjaKarakteristike
- 60 ° ukrasna glava- vrh za rezanje
- rebra za guljenje
- rebra za glodanje ispod glave
- pogon s TX šesterokrakim zvjezdastim upustom
- poseban sloj za lako sklizanje
Brošure o proizvodima
Share Art. 9242 A4 5,0X70/42 TX25 smeda spaljena