Art. 9245 1.4006 4,0X60/36 TX15
TBS-Drill Vijci za terase, cilindar glava, usjed
Broj predmeta
9245400640 60/36
Razred jekla
C1
EAN/GTIN
4043377317148
Neto teža na 100
0,318 kg
Pakiranje:
200
4.200
100.800
Broj predmeta
9245400640 60/36
Razred jekla
C1
EAN/GTIN
4043377317148
Neto teža na 100
0,318 kg
- Specifikacije
- Proizvod
- Brošure o proizvodima
- Katalog
Specifikacije
| Promjer (d) | 4 mm |
| Ukupna dužina (l) | 60 mm |
| vrsta niti | Chipboardscrew thread |
| KOPFFORM | glava cilindra |
| Promjer glave (dk) | 5,7 mm |
| Visina glave (k) | 4,35 mm |
| Veličina pogona (Veličina p) | TX15 |
| Oblik pogona (pogon) | Šesterokraki zvjezdasti upust |
| Duljina navoja (b) | 36 mm |
| Dimenz.dz (dz) | 3,95 mm |
Proizvod
Prednosti proizvoda
Rebra za guljenjeRebra za guljenje omogućavaju manje okretne momente kod zavijčavanja čak i kod visokih pričvrsnih elemenata.
Nije potrebno prethodno bušenje
U većini slučajeva primjene nije potrebno prethodno bušenje. No, preporučujemo da ipak uvijek izvedete pokusno bušenje.
Bez kidanja drveta
Zbog vrha za rezanje osigurano je točno postavljanje također na tvrdo drvo bez kidanja materijala.
Pogon bez teturanja
Pogon s TX šesterokrakim zvjezdastim upustom omogućava jednostavno zavijčavanje od postavljanja vijka do njegovog potpunog upuštanja.
Cilindarska glava bez suvišnih drvenih vlakana.
Kroz cilindarsku glavu s malom upuštenom glavom drvena vlakna se uvlače u materijal. Time se postiže optimalna podloga za hodanje bez obuće
European technical Assessment ETA 11/0283
UK Technical Assessment UKTA 22/6473
Primjene
Idealno za sve pogone koji se bave obradom drveta (stolarija, drvena gradnja) te za vrtlare i poljodjelce za primjenu pri pričvršćenju drvenog materijala za terase i kod pričvršćenja drvenih molova. Idealno rješenje čak i za tvrde vrste drva kao što su Bangkirai, Massaranduba i sl.Potrebna je minimalna dubina zavijčavanja od 4 X promjera. Ovisno o vrsti drva trebala bi se moći ostvariti dubina zavijčavanja od 8 X promjera
Područje primjene
Drvena gradnjaKarakteristike
- Cilindarska glava- rebra za guljenje
- vrh za rezanje
- pogon s TX šesterokrakim zvjezdastim upustom
- martenzitni ojačani plemeniti čelik (1.4006)
- poseban sloj za lako sklizanje
Brošure o proizvodima
Share Art. 9245 1.4006 4,0X60/36 TX15