Art. 9250 A2 6,0X240/70 TX25
Tanjirasti vijci za ugradnju u drvo s urezom, djelomični navoj
Broj predmeta
9250260 240/70
Razred jekla
A2
EAN/GTIN
4043377376121
Neto teža na 100
2,957 kg
Broj predmeta
9250260 240/70
Razred jekla
A2
EAN/GTIN
4043377376121
Neto teža na 100
2,957 kg
- Specifikacije
- Proizvod
- Brošure o proizvodima
- Katalog
Specifikacije
| Promjer (d) | 6 mm |
| Ukupna dužina (l) | 240 mm |
| vrsta niti | Chipboardscrew thread |
| KOPFFORM | voditelj ploča |
| Promjer glave (dk) | 15 mm |
| Visina glave (k) | 3,8 mm |
| Veličina pogona (Veličina p) | TX25 |
| Oblik pogona (pogon) | Šesterokraki zvjezdasti upust |
| čvrstoća na vlak (Rm) | 500 N/mm² |
| Duljina navoja (b) | 70 mm |
Proizvod
Prednosti proizvoda
Visoka sigurnostZbog izuzetno viših vrijednosti provoda glave u odnosu na upuštenu glavu, potrebno je do 50 % manje vijaka.
Bez kidanja drveta
Zbog ureza u navoju iz drveta se odvode naponi i sprečava nastanak pukotina.
Jednostavno postavljanje
Brzo hvatanje navoja
Poseban sloj za lako sklizanje
Osigurava male okretne momente kod zavijčavanja i time štedi na snazi
Pogon bez teturanja
Pogon s TX šesterokrakim zvjezdastim upustom omogućava jednostavno zavijčavanje od postavljanja vijka do njegovog potpunog upuštanja. Male dimenzije Idealno kod primjene metalnih elemenata poput potpornjaka ili krovnih kuka za drvene potkonstrukcije.
Europska tehnička dozvola ETA 11/0283
UK Technical Assessment UKTA 22/6473
Primjene
Idealno za zavijčavanje vani, npr. solarnih postrojenja, nadstrešnica, balkona, šetnica, opreme za igranje, montažnih kuća, kao i svih nosivih elemenata. Idealno za zavijčavanje vani, npr. solarnih postrojenja, nadstrešnica, balkona, šetnica, opreme za igranje, montažnih kuća, kao i svih nosivih elemenata.Potrebna je minimalna dubina zavijčavanja od 4 X promjera. U idealnom slučaju trebala bi se moći ostvariti dubina zavijčavanja od 8 X promjera. U obračun se ne smije uključiti dubina veća od 12 X promjera
Područje primjene
Drvena gradnja, Solarni sustavKarakteristike
- Djelomični navoj- tanjurasta glava - vijak za drvo
- vrh za rezanje
- poseban sloj za lako sklizanje
- pogon s TX šesterokrakim zvjezdastim upustom
Brošure o proizvodima
Share Art. 9250 A2 6,0X240/70 TX25