Art. 9287 A2-Cu 5,0X250 TX25
Limarski vijci 3-dijelni s brtvenom podloš. 15 mm
Broj predmeta
928723145 250
Razred jekla
A2/Cu
EAN/GTIN
4043377294999
Neto teža na 100
2,370 kg
Pakiranje:
100
9.600
Broj predmeta
928723145 250
Razred jekla
A2/Cu
EAN/GTIN
4043377294999
Neto teža na 100
2,370 kg
- Specifikacije
- Proizvod
- Brošure o proizvodima
- Katalog
Specifikacije
| Promjer (d) | 5 mm |
| Ukupna dužina (l) | 250 mm |
| čvrstoća na vlak (Rm) | 500 N/mm² |
| vrsta niti | drvo konac |
| KOPFFORM | glava objektiva |
| Promjer glave (dk) | 9,2 mm |
| Veličina pogona (Veličina p) | TX25 |
| Oblik pogona (pogon) | Šesterokraki zvjezdasti upust |
| Visina glave (k) | 2,5 mm |
Proizvod
Prednosti proizvoda
- Samostalna EPDM brtvena ploča- Otpornost na vremenske utjecaje zahvaljujući EPDM brtvenoj ploči
- Osigurana izolacija zraka i vode zahvaljujući EPDM brtvenoj ploči
Pogon bez teturanja
Pogon s TX šesterokrakim zvjezdastim upustom omogućava jednostavno zavijčavanje od postavljanja vijka do njegovog potpunog upuštanja.
Primjene
- Za vanjsku uporabu i primjenu u vlažnim prostorima.- Obrada lima za drvene potkonstrukcije.
- Za primjenu kod oblaganja atika limovima.
Područje primjene
Fasade, Solarni sustavBrošure o proizvodima
Share Art. 9287 A2-Cu 5,0X250 TX25