Art. 9288 A2-Cu 4,5X25 TX25
Limarski vijci 2-dijelni s brtvenom podloš. 20 mm
Broj predmeta
928822145 25
Razred jekla
A2/Cu
EAN/GTIN
4043377252777
Neto teža na 100
0,430 kg
Pakiranje:
200
3.600
86.400
Broj predmeta
928822145 25
Razred jekla
A2/Cu
EAN/GTIN
4043377252777
Neto teža na 100
0,430 kg
- Specifikacije
- Proizvod
- Brošure o proizvodima
- Katalog
Specifikacije
| Promjer (d) | 4,5 mm |
| Ukupna dužina (l) | 25 mm |
| čvrstoća na vlak (Rm) | 500 N/mm² |
| vrsta niti | drvo konac |
| KOPFFORM | glava objektiva |
| Promjer glave (dk) | 8,3 mm |
| Veličina pogona (Veličina p) | TX25 |
| Oblik pogona (pogon) | Šesterokraki zvjezdasti upust |
| Visina glave (k) | 2,35 mm |
Proizvod
Prednosti proizvoda
Pogon bez teturanjaPogon s TX šesterokrakim zvjezdastim upustom omogućava jednostavno zavijčavanje od postavljanja vijka do njegovog potpunog upuštanja.
Primjene
- Za vanjsku uporabu i primjenu u vlažnim prostorima.- Obrada lima za drvene potkonstrukcije.
- Za primjenu kod oblaganja atika limovima.
Područje primjene
Fasade, Solarni sustavBrošure o proizvodima
Share Art. 9288 A2-Cu 4,5X25 TX25