DIN 1587 A2-70 M 30
Šesterobridne zaštitne matice visokog oblika, stlačena izvedba
Broj predmeta
1587230
Razred jekla
A2
EAN/GTIN
4043377140159
Neto teža na 100
35,000 kg
Broj predmeta
1587230
Razred jekla
A2
EAN/GTIN
4043377140159
Neto teža na 100
35,000 kg
- Specifikacije
- Proizvod
- Katalog
Specifikacije
| Promjer (d) | 30 mm |
| čvrstoća na vlak (Rm) | 700 N/mm² |
| Promjer glave (dk) | 42 mm |
| vrsta niti | metrički |
| Dimenz. h (h) | 52 mm |
| Visina šesterokutnog nastavka (h) | 24 mm |
| Kutne dimenzije (e) | 52 mm |
| Veličina pogona (Veličina p) | SW 46 |
| Oblik pogona (pogon) | Vanjski šesterokut |
Proizvod
Područje primjene
StrojarstvoShare DIN 1587 A2-70 M 30