DIN 404 1.4305 M 5X20
Vijci s križastim otvorima
Broj predmeta
040425 20
Razred jekla
A1
EAN/GTIN
4043377029942
Neto teža na 100
0,485 kg
Pakiranje:
50
Broj predmeta
040425 20
Razred jekla
A1
EAN/GTIN
4043377029942
Neto teža na 100
0,485 kg
- Specifikacije
- Proizvod
- Katalog
Specifikacije
| Promjer (d) | 5 mm |
| Ukupna dužina (l) | 20 mm |
| vrsta niti | metrički |
| KOPFFORM | glava cilindra |
| čvrstoća na vlak (Rm) | 500 N/mm² |
| Promjer glave (dk) | 8,5 mm |
| Visina glave (k) | 6,5 mm |
| Oblik pogona (pogon) | Urez |
Proizvod
Primjene
Idealno za zavijčavanje na području strojeva i metala.Područje primjene
Strojarstvo, Metalna gradnjaShare DIN 404 1.4305 M 5X20