DIN 417 A2 M 6X6
Navojni zatici s urezom i završetkom
Broj predmeta
041726 6
Razred jekla
A2
EAN/GTIN
4043377030696
Neto teža na 100
0,092 kg
Broj predmeta
041726 6
Razred jekla
A2
EAN/GTIN
4043377030696
Neto teža na 100
0,092 kg
- Specifikacije
- Proizvod
- Katalog
Specifikacije
| Promjer (d) | 6 mm |
| Ukupna dužina (l) | 6 mm |
| vrsta niti | metrički |
| Oblik pogona (pogon) | Urez |
| Širina ureza (n) | 1 mm |
| Dubina ureza (t) | 1,6 mm |
| Dimenz. dp (dp) | 4 mm |
| Dužina završetka (z) | 3 mm |
Proizvod
Područje primjene
Fasade, Strojarstvo, Metalna gradnja, Ostale primjeneShare DIN 417 A2 M 6X6