DIN 438 A2 M 4X6
Navojni zatici s prorezom i prstenastom oštricom
Broj predmeta
043824 6
Razred jekla
A2
EAN/GTIN
4043377033987
Neto teža na 100
0,041 kg
Broj predmeta
043824 6
Razred jekla
A2
EAN/GTIN
4043377033987
Neto teža na 100
0,041 kg
- Specifikacije
- Proizvod
- Katalog
Specifikacije
| Promjer (d) | 4 mm |
| Ukupna dužina (l) | 6 mm |
| vrsta niti | metrički |
| Oblik pogona (pogon) | Urez |
| Širina ureza (n) | 0,6 mm |
| Dubina ureza (t) | 1,12 mm |
| Dimenz.dz (dz) | 2 mm |
| Čvrstoća | 12 |
Proizvod
Područje primjene
Fasade, Strojarstvo, Metalna gradnja, Ostale primjeneShare DIN 438 A2 M 4X6