DIN 438 A2 M 5X5
Navojni zatici s prorezom i prstenastom oštricom
Broj predmeta
043825 5
Razred jekla
A2
EAN/GTIN
4043377034076
Neto teža na 100
0,051 kg
Broj predmeta
043825 5
Razred jekla
A2
EAN/GTIN
4043377034076
Neto teža na 100
0,051 kg
- Specifikacije
- Proizvod
- Katalog
Specifikacije
| Promjer (d) | 5 mm |
| Ukupna dužina (l) | 5 mm |
| vrsta niti | metrički |
| Oblik pogona (pogon) | Urez |
| Širina ureza (n) | 0,8 mm |
| Dubina ureza (t) | 1,28 mm |
| Dimenz.dz (dz) | 2,5 mm |
| Čvrstoća | 12 |
Proizvod
Područje primjene
Fasade, Strojarstvo, Metalna gradnja, Ostale primjeneShare DIN 438 A2 M 5X5