DIN 464 1.4305 M 4X20
Rebrasti vijci, visoki oblik
Broj predmeta
046424 20
Razred jekla
A1
EAN/GTIN
4043377038890
Neto teža na 100
0,930 kg
Pakiranje:
50
Broj predmeta
046424 20
Razred jekla
A1
EAN/GTIN
4043377038890
Neto teža na 100
0,930 kg
- Specifikacije
- Proizvod
- Katalog
Specifikacije
| Promjer (d) | 4 mm |
| Ukupna dužina (l) | 20 mm |
| vrsta niti | metrički |
| čvrstoća na vlak (Rm) | 500 N/mm² |
| Promjer glave (dk) | 16 mm |
| Visina glave (k) | 3,5 mm |
| KOPFFORM | glavati |
| Dimenz. h (h) | 9,5 mm |
| Oblik pogona (pogon) | Zupci |
Proizvod
Primjene
Idealno za zavijčavanje na području strojeva i metala.Područje primjene
StrojarstvoShare DIN 464 1.4305 M 4X20