DIN 465 1.4305 M 3X16
Rebrasti vijci s prorezom, visoki oblik
Broj predmeta
046523 16
Razred jekla
A1
EAN/GTIN
4043377039132
Neto teža na 100
0,392 kg
Pakiranje:
50
Broj predmeta
046523 16
Razred jekla
A1
EAN/GTIN
4043377039132
Neto teža na 100
0,392 kg
- Specifikacije
- Proizvod
- Katalog
Specifikacije
| Promjer (d) | 3 mm |
| Ukupna dužina (l) | 16 mm |
| vrsta niti | metrički |
| čvrstoća na vlak (Rm) | 500 N/mm² |
| Promjer glave (dk) | 12 mm |
| Visina glave (k) | 2,5 mm |
| KOPFFORM | glavati |
| Dimenz. h (h) | 7,5 mm |
| Oblik pogona (pogon) | Urez |
| Dimenz. ds (ds) | 6 mm |
Proizvod
Primjene
Idealno za zavijčavanje na području strojeva i metala.Područje primjene
Strojarstvo, Metalna gradnjaShare DIN 465 1.4305 M 3X16