DIN 546 A4 M 5
Matice s prorezom
Broj predmeta
054645
Razred jekla
A4
EAN/GTIN
4043377040886
Neto teža na 100
0,180 kg
Pakiranje:
200
Broj predmeta
054645
Razred jekla
A4
EAN/GTIN
4043377040886
Neto teža na 100
0,180 kg
- Specifikacije
- Proizvod
- Katalog
Specifikacije
| Promjer (d) | 5 mm |
| vrsta niti | metrički |
| čvrstoća na vlak (Rm) | 500 N/mm² |
| Oblik pogona (pogon) | Urez |
| Širina ureza (n) | 2 mm |
| Dubina ureza (t) | 1,5 mm |
| Dimenz. dk (dk) | 9 mm |
| Visina (m) | 4,2 mm |
Proizvod
Prednosti proizvoda
Nisu potrebne nikakve sile prednaprezanja ili otpornosti na odvajanje.Primjene
Matice s prorezom općenito predstavljaju okretne elemente od čelika, nehrđajućeg čelika ili bezolovnog čelika, a koriste se u različite svrhe, primjerice u električnoj industriji. Mogu se pritegnuti zavijačem za matice s prorezom prema DIN 31156 dio 1 i dio 2, a njihova pretežna funkcija je pričvršćenje elemenata bez posebnih zahtjeva za silama prednaprezanja ili otpornosti na odvajanje.Područje primjene
StrojarstvoShare DIN 546 A4 M 5