DIN 551 A2 M 10X40
Navojni zatici s urezom i stožastim završetkom
Broj predmeta
0551210 40
Razred jekla
A2
EAN/GTIN
4043377040985
Neto teža na 100
1,920 kg
Broj predmeta
0551210 40
Razred jekla
A2
EAN/GTIN
4043377040985
Neto teža na 100
1,920 kg
- Specifikacije
- Proizvod
- Katalog
Specifikacije
| Promjer (d) | 10 mm |
| Ukupna dužina (l) | 40 mm |
| vrsta niti | metrički |
| Oblik pogona (pogon) | Urez |
| Širina ureza (n) | 1,6 mm |
| Dubina ureza (t) | 2,4 mm |
| Dimenz. dp (dp) | 7 mm |
| Čvrstoća | 12 |
Proizvod
Područje primjene
Fasade, Strojarstvo, Metalna gradnja, Ostale primjeneShare DIN 551 A2 M 10X40