DIN 551 A2 M 5X18
Navojni zatici s urezom i stožastim završetkom
Broj predmeta
055125 18
Razred jekla
A2
EAN/GTIN
4043377400307
Neto teža na 100
0,215 kg
Pakiranje:
200
Broj predmeta
055125 18
Razred jekla
A2
EAN/GTIN
4043377400307
Neto teža na 100
0,215 kg
- Specifikacije
- Proizvod
- Katalog
Specifikacije
| Promjer (d) | 5 mm |
| Ukupna dužina (l) | 18 mm |
| vrsta niti | metrički |
| Oblik pogona (pogon) | Urez |
| Širina ureza (n) | 0,8 mm |
| Dubina ureza (t) | 1,28 mm |
| Dimenz. dp (dp) | 3,5 mm |
| Čvrstoća | 12 |
Proizvod
Područje primjene
Fasade, Strojarstvo, Metalna gradnja, Ostale primjeneShare DIN 551 A2 M 5X18