DIN 553 A4 M 4X12
Navojni zatici s urezom i vrhom
Broj predmeta
055344 12
Razred jekla
A4
EAN/GTIN
4043377043795
Neto teža na 100
0,082 kg
Pakiranje:
200
Broj predmeta
055344 12
Razred jekla
A4
EAN/GTIN
4043377043795
Neto teža na 100
0,082 kg
- Specifikacije
- Proizvod
- Katalog
Specifikacije
| Promjer (d) | 4 mm |
| Ukupna dužina (l) | 12 mm |
| vrsta niti | metrički |
| Oblik pogona (pogon) | Urez |
| Širina ureza (n) | 0,6 mm |
| Dubina ureza (t) | 1,12 mm |
| Čvrstoća | 12 |
| Dimenz. dt (dt) | 0,4 mm |
Proizvod
Područje primjene
Fasade, Strojarstvo, Metalna gradnja, Ostale primjeneShare DIN 553 A4 M 4X12