DIN 553 A4 M 5X16
Navojni zatici s urezom i vrhom
Broj predmeta
055345 16
Razred jekla
A4
EAN/GTIN
4043377043900
Neto teža na 100
0,176 kg
Pakiranje:
200
Broj predmeta
055345 16
Razred jekla
A4
EAN/GTIN
4043377043900
Neto teža na 100
0,176 kg
- Specifikacije
- Proizvod
- Katalog
Specifikacije
| Promjer (d) | 5 mm |
| Ukupna dužina (l) | 16 mm |
| vrsta niti | metrički |
| Oblik pogona (pogon) | Urez |
| Širina ureza (n) | 0,8 mm |
| Dubina ureza (t) | 1,28 mm |
| Čvrstoća | 12 |
| Dimenz. dt (dt) | 0,5 mm |
Proizvod
Područje primjene
Fasade, Strojarstvo, Metalna gradnja, Ostale primjeneShare DIN 553 A4 M 5X16