DIN 571 A2 10X80
Šesterobridni vijci za drvo
Broj predmeta
0571210 80
Razred jekla
A2
EAN/GTIN
4043377044655
Neto teža na 100
4,520 kg
Broj predmeta
0571210 80
Razred jekla
A2
EAN/GTIN
4043377044655
Neto teža na 100
4,520 kg
- Specifikacije
- Proizvod
- Katalog
Specifikacije
| Promjer (d) | 10 mm |
| Ukupna dužina (l) | 80 mm |
| Duljina navoja (b) | 48 mm |
| vrsta niti | drvo konac |
| čvrstoća na vlak (Rm) | 500 N/mm² |
| Visina glave (k) | 7 mm |
| KOPFFORM | Šesterokutnom glavom |
| Oblik pogona (pogon) | Vanjski šesterokut |
| Kutne dimenzije (e) | 18,72 mm |
| Veličina pogona (Veličina p) | SW 17 |
Proizvod
Primjene
Idealno za zavijčavanje drva a i solarnih postrojenja.Područje primjene
Drvena gradnja, Solarni sustavShare DIN 571 A2 10X80