DIN 571 A2 16X110
Šesterobridni vijci za drvo
Broj predmeta
0571216 110
Razred jekla
A2
EAN/GTIN
4043377044884
Neto teža na 100
15,200 kg
Broj predmeta
0571216 110
Razred jekla
A2
EAN/GTIN
4043377044884
Neto teža na 100
15,200 kg
- Specifikacije
- Proizvod
- Katalog
Specifikacije
| Promjer (d) | 16 mm |
| Ukupna dužina (l) | 110 mm |
| Duljina navoja (b) | 66 mm |
| vrsta niti | drvo konac |
| čvrstoća na vlak (Rm) | 500 N/mm² |
| Visina glave (k) | 10 mm |
| KOPFFORM | Šesterokutnom glavom |
| Oblik pogona (pogon) | Vanjski šesterokut |
| Kutne dimenzije (e) | 26,17 mm |
| Veličina pogona (Veličina p) | SW 24 |
Proizvod
Primjene
Idealno za zavijčavanje drva.Područje primjene
Drvena gradnjaShare DIN 571 A2 16X110