DIN 571 A2 6X75
Šesterobridni vijci za drvo
Broj predmeta
057126 75
Razred jekla
A2
EAN/GTIN
4043377325686
Neto teža na 100
1,340 kg
Broj predmeta
057126 75
Razred jekla
A2
EAN/GTIN
4043377325686
Neto teža na 100
1,340 kg
- Specifikacije
- Proizvod
- Katalog
Specifikacije
| Promjer (d) | 6 mm |
| Ukupna dužina (l) | 75 mm |
| Duljina navoja (b) | 45 mm |
| vrsta niti | drvo konac |
| čvrstoća na vlak (Rm) | 500 N/mm² |
| Visina glave (k) | 4 mm |
| KOPFFORM | Šesterokutnom glavom |
| Oblik pogona (pogon) | Vanjski šesterokut |
| Kutne dimenzije (e) | 10,89 mm |
| Veličina pogona (Veličina p) | SW 10 |
Proizvod
Primjene
Idealno za zavijčavanje drva.Područje primjene
Drvena gradnjaShare DIN 571 A2 6X75