DIN 571 A4 10X260
Šesterobridni vijci za drvo
Broj predmeta
0571410 260
Razred jekla
A4
EAN/GTIN
4043377400567
Neto teža na 100
11,960 kg
Pakiranje:
25
Broj predmeta
0571410 260
Razred jekla
A4
EAN/GTIN
4043377400567
Neto teža na 100
11,960 kg
- Specifikacije
- Proizvod
- Katalog
Specifikacije
| Promjer (d) | 10 mm |
| Ukupna dužina (l) | 260 mm |
| Duljina navoja (b) | 156 mm |
| vrsta niti | drvo konac |
| čvrstoća na vlak (Rm) | 500 N/mm² |
| Visina glave (k) | 7 mm |
| KOPFFORM | Šesterokutnom glavom |
| Oblik pogona (pogon) | Vanjski šesterokut |
| Kutne dimenzije (e) | 18,72 mm |
| Veličina pogona (Veličina p) | SW 17 |
Proizvod
Primjene
Idealno za zavijčavanje drva a i solarnih postrojenja.Područje primjene
Drvena gradnja, Solarni sustavShare DIN 571 A4 10X260