DIN 603 A2-70 M 5X80
Vijak torban s četvrtastim zaglavkom
Broj predmeta
060325 80
Razred jekla
A2
EAN/GTIN
4043377320155
Neto teža na 100
1,390 kg
Broj predmeta
060325 80
Razred jekla
A2
EAN/GTIN
4043377320155
Neto teža na 100
1,390 kg
- Specifikacije
- Proizvod
- Katalog
Specifikacije
| Promjer (d) | 5 mm |
| Ukupna dužina (l) | 80 mm |
| Duljina navoja (b) | 16 mm |
| vrsta niti | metrički |
| KOPFFORM | Truss voditelj |
| Visina glave (k) | 3,3 mm |
| čvrstoća na vlak (Rm) | 700 N/mm² |
| Promjer glave (dk) | 13,55 mm |
| Dimenz.v (v) | 5,48 mm |
| Visina četvrtastog ključa (f) | 4,1 mm |
Proizvod
Primjene
Idealno za zavijčavanje na području strojeva i metala i solarnih postrojenja.Područje primjene
Strojarstvo, Metalna gradnjaShare DIN 603 A2-70 M 5X80