DIN 603 A2-70 M 6X25
Vijak torban s četvrtastim zaglavkom
Broj predmeta
060326 25
Razred jekla
A2
EAN/GTIN
4043377247520
Neto teža na 100
0,820 kg
Broj predmeta
060326 25
Razred jekla
A2
EAN/GTIN
4043377247520
Neto teža na 100
0,820 kg
- Specifikacije
- Proizvod
- Katalog
Specifikacije
| Promjer (d) | 6 mm |
| Ukupna dužina (l) | 25 mm |
| vrsta niti | metrički |
| KOPFFORM | Truss voditelj |
| Visina glave (k) | 3,88 mm |
| čvrstoća na vlak (Rm) | 700 N/mm² |
| Promjer glave (dk) | 16,55 mm |
| Dimenz.v (v) | 6,48 mm |
| Visina četvrtastog ključa (f) | 4,6 mm |
Proizvod
Primjene
Idealno za zavijčavanje na području strojeva i metala i solarnih postrojenja.Područje primjene
Strojarstvo, Metalna gradnjaShare DIN 603 A2-70 M 6X25