DIN 603 A2-70 M 8X110
Vijak torban s četvrtastim zaglavkom
Broj predmeta
060328 110
Razred jekla
A2
EAN/GTIN
4043377316752
Neto teža na 100
4,266 kg
Broj predmeta
060328 110
Razred jekla
A2
EAN/GTIN
4043377316752
Neto teža na 100
4,266 kg
- Specifikacije
- Proizvod
- Katalog
Specifikacije
| Promjer (d) | 8 mm |
| Ukupna dužina (l) | 110 mm |
| Duljina navoja (b) | 22 mm |
| vrsta niti | metrički |
| KOPFFORM | Truss voditelj |
| Visina glave (k) | 4,88 mm |
| čvrstoća na vlak (Rm) | 700 N/mm² |
| Promjer glave (dk) | 20,65 mm |
| Dimenz.v (v) | 7,42 mm |
| Visina četvrtastog ključa (f) | 5,6 mm |
Proizvod
Primjene
Idealno za zavijčavanje na području strojeva i metala i solarnih postrojenja.Područje primjene
Strojarstvo, Metalna gradnjaShare DIN 603 A2-70 M 8X110