DIN 603 A4-70 M 10X90/90
Vijak torban s četvrtastim zaglavkom
Broj predmeta
0603410 90/90
Razred jekla
A4
EAN/GTIN
4043377049292
Neto teža na 100
5,850 kg
Broj predmeta
0603410 90/90
Razred jekla
A4
EAN/GTIN
4043377049292
Neto teža na 100
5,850 kg
- Specifikacije
- Proizvod
- Katalog
Specifikacije
| Promjer (d) | 10 mm |
| Ukupna dužina (l) | 90 mm |
| vrsta niti | metrički |
| KOPFFORM | Truss voditelj |
| Visina glave (k) | 5,38 mm |
| čvrstoća na vlak (Rm) | 700 N/mm² |
| Promjer glave (dk) | 24,65 mm |
| Dimenz.v (v) | 10,58 mm |
| Visina četvrtastog ključa (f) | 6,6 mm |
Proizvod
Primjene
Idealno za zavijčavanje na području strojeva i metala i solarnih postrojenja.Područje primjene
Strojarstvo, Metalna gradnja, Solarni sustavShare DIN 603 A4-70 M 10X90/90