DIN 603 A4-70 M 16X65
Vijak torban s četvrtastim zaglavkom
Broj predmeta
0603416 65
Razred jekla
A4
EAN/GTIN
4043377049629
Neto teža na 100
14,523 kg
Broj predmeta
0603416 65
Razred jekla
A4
EAN/GTIN
4043377049629
Neto teža na 100
14,523 kg
- Specifikacije
- Proizvod
- Katalog
Specifikacije
| Promjer (d) | 16 mm |
| Ukupna dužina (l) | 65 mm |
| Duljina navoja (b) | 38 mm |
| vrsta niti | metrički |
| KOPFFORM | Truss voditelj |
| Visina glave (k) | 8,95 mm |
| čvrstoća na vlak (Rm) | 500 N/mm² |
| Promjer glave (dk) | 38,8 mm |
| Dimenz.v (v) | 16,7 mm |
| Visina četvrtastog ključa (f) | 12,9 mm |
Proizvod
Primjene
Idealno za zavijčavanje na području strojeva i metala i solarnih postrojenja.Područje primjene
Strojarstvo, Metalna gradnjaShare DIN 603 A4-70 M 16X65