DIN 6912 A2-070 M 10X60
Cilind. vijci s Šesterobr. Prihv. i vodil.odvijača
Broj predmeta
6912210 60
Razred jekla
A2
EAN/GTIN
4043377147738
Neto teža na 100
4,030 kg
Broj predmeta
6912210 60
Razred jekla
A2
EAN/GTIN
4043377147738
Neto teža na 100
4,030 kg
- Specifikacije
- Proizvod
- Katalog
Specifikacije
| Ukupna dužina (l) | 60 mm |
| Promjer (d) | 10 mm |
| Duljina navoja (b) | 26 mm |
| vrsta niti | metrički |
| KOPFFORM | glava cilindra |
| Promjer glave (dk) | 16 mm |
| Visina glave (k) | 6,5 mm |
| Veličina pogona (Veličina p) | SW 8 |
| Oblik pogona (pogon) | Unutarnji šesterokut |
| čvrstoća na vlak (Rm) | 560 N/mm² |
Proizvod
Primjene
Idealno za zavijčavanje na području strojeva.Područje primjene
StrojarstvoShare DIN 6912 A2-070 M 10X60