DIN 6912 A2-070 M 12X120
Cilind. vijci s Šesterobr. Prihv. i vodil.odvijača
Broj predmeta
6912212 120
Razred jekla
A2
EAN/GTIN
4043377261762
Neto teža na 100
10,400 kg
Broj predmeta
6912212 120
Razred jekla
A2
EAN/GTIN
4043377261762
Neto teža na 100
10,400 kg
- Specifikacije
- Proizvod
- Katalog
Specifikacije
| Ukupna dužina (l) | 120 mm |
| Promjer (d) | 12 mm |
| Duljina navoja (b) | 30 mm |
| vrsta niti | metrički |
| KOPFFORM | glava cilindra |
| Promjer glave (dk) | 18 mm |
| Visina glave (k) | 7,5 mm |
| Veličina pogona (Veličina p) | SW 10 |
| Oblik pogona (pogon) | Unutarnji šesterokut |
| čvrstoća na vlak (Rm) | 560 N/mm² |
Proizvod
Primjene
Idealno za zavijčavanje na području strojeva.Područje primjene
StrojarstvoShare DIN 6912 A2-070 M 12X120