DIN 6912 A4-070 M 10X70
Cilind. vijci s Šesterobr. Prihv. i vodil.odvijača
Broj predmeta
6912410 70
Razred jekla
A4
EAN/GTIN
4043377149138
Neto teža na 100
4,600 kg
Pakiranje:
50
Broj predmeta
6912410 70
Razred jekla
A4
EAN/GTIN
4043377149138
Neto teža na 100
4,600 kg
- Specifikacije
- Proizvod
- Katalog
Specifikacije
| Ukupna dužina (l) | 70 mm |
| Promjer (d) | 10 mm |
| Duljina navoja (b) | 26 mm |
| vrsta niti | metrički |
| KOPFFORM | glava cilindra |
| Promjer glave (dk) | 16 mm |
| Visina glave (k) | 6,5 mm |
| Veličina pogona (Veličina p) | SW 8 |
| Oblik pogona (pogon) | Unutarnji šesterokut |
| čvrstoća na vlak (Rm) | 560 N/mm² |
Proizvod
Primjene
Idealno za zavijčavanje na području strojeva.Područje primjene
StrojarstvoShare DIN 6912 A4-070 M 10X70