DIN 6912 A4 M 10X35
Cilind. vijci s Šesterobr. Prihv. i vodil.odvijača
Broj predmeta
6912410 35
Razred jekla
A4
EAN/GTIN
4043377149077
Neto teža na 100
2,550 kg
Pakiranje:
100
Broj predmeta
6912410 35
Razred jekla
A4
EAN/GTIN
4043377149077
Neto teža na 100
2,550 kg
- Specifikacije
- Proizvod
- Katalog
Specifikacije
| Ukupna dužina (l) | 35 mm |
| Promjer (d) | 10 mm |
| Duljina navoja (b) | 26 mm |
| vrsta niti | metrički |
| KOPFFORM | glava cilindra |
| Promjer glave (dk) | 16 mm |
| Visina glave (k) | 6,5 mm |
| Veličina pogona (Veličina p) | SW 8 |
| Oblik pogona (pogon) | Unutarnji šesterokut |
| čvrstoća na vlak (Rm) | 500 N/mm² |
Proizvod
Primjene
Idealno za zavijčavanje na području strojeva.Područje primjene
StrojarstvoShare DIN 6912 A4 M 10X35