DIN 6912 A4 M 4X18
Cilind. vijci s Šesterobr. Prihv. i vodil.odvijača
Broj predmeta
691244 18
Razred jekla
A4
EAN/GTIN
4043377257673
Neto teža na 100
0,210 kg
Pakiranje:
1.000
Broj predmeta
691244 18
Razred jekla
A4
EAN/GTIN
4043377257673
Neto teža na 100
0,210 kg
- Specifikacije
- Proizvod
- Katalog
Specifikacije
| Ukupna dužina (l) | 18 mm |
| Promjer (d) | 4 mm |
| Duljina navoja (b) | 14,5 mm |
| vrsta niti | metrički |
| KOPFFORM | glava cilindra |
| Promjer glave (dk) | 7 mm |
| Visina glave (k) | 2,8 mm |
| Veličina pogona (Veličina p) | SW 3 |
| Oblik pogona (pogon) | Unutarnji šesterokut |
| čvrstoća na vlak (Rm) | 500 N/mm² |
Proizvod
Primjene
Idealno za zavijčavanje na području strojeva.Područje primjene
StrojarstvoShare DIN 6912 A4 M 4X18