DIN 6921 A2-70 M 10X16/16
Šesterobridni vijci s prirubnicom i punim navojem
Broj predmeta
6921210 16
Razred jekla
A2
EAN/GTIN
4043377277978
Neto teža na 100
2,890 kg
Broj predmeta
6921210 16
Razred jekla
A2
EAN/GTIN
4043377277978
Neto teža na 100
2,890 kg
- Specifikacije
- Proizvod
- Brošure o proizvodima
- Katalog
Specifikacije
| Promjer (d) | 10 mm |
| Ukupna dužina (l) | 16 mm |
| vrsta niti | metrički |
| KOPFFORM | Šesterokutnom glavom |
| Visina glave (k) | 9,2 mm |
| Veličina pogona (Veličina p) | SW 15 |
| Oblik pogona (pogon) | Vanjski šesterokut |
| čvrstoća na vlak (Rm) | 700 N/mm² |
| Promjer prirubnice (dc) | 22,3 mm |
Proizvod
Prednosti proizvoda
Velika površina podloge osigurava optimalnu podjelu snagePrimjene
Pričvršćenje građevinskih elemenata koji zahtijevaju velike površine podlogePrimjena je moguća u vlažnim prostorima i vanjskim područjima (A2) uključujući industrijske prostorije i prostore u blizini mora (A4)
Područje primjene
Metalna gradnja, Solarni sustavBrošure o proizvodima
Share DIN 6921 A2-70 M 10X16/16