DIN 6921 A2-70 M 5X40/40
Šesterobridni vijci s prirubnicom i ozubljenjem, puni navoj
Broj predmeta
6921205 40
Razred jekla
A2
EAN/GTIN
4043377246394
Neto teža na 100
0,819 kg
Broj predmeta
6921205 40
Razred jekla
A2
EAN/GTIN
4043377246394
Neto teža na 100
0,819 kg
- Specifikacije
- Proizvod
- Brošure o proizvodima
- Katalog
Specifikacije
| Promjer (d) | 5 mm |
| Ukupna dužina (l) | 40 mm |
| vrsta niti | metrički |
| KOPFFORM | Šesterokutnom glavom |
| Visina glave (k) | 5,4 mm |
| Veličina pogona (Veličina p) | SW 8 |
| Oblik pogona (pogon) | Vanjski šesterokut |
| čvrstoća na vlak (Rm) | 700 N/mm² |
| Promjer prirubnice (dc) | 11,8 mm |
Proizvod
Prednosti proizvoda
- Velika površina podloge osigurava optimalnu podjelu snage- Zaporno ozubljenje umanjuje rizik od odvajanja vijka
Primjene
Pričvršćenje građevinskih elemenata koji zahtijevaju velike površine podlogePrimjena je moguća u vlažnim prostorima i vanjskim područjima (A2) uključujući industrijske prostorije i prostore u blizini mora (A4)
Područje primjene
Solarni sustav, Metalna gradnjaBrošure o proizvodima
Share DIN 6921 A2-70 M 5X40/40