DIN 6921 A4-70 M 8X30/30
Šesterobridni vijci s prirubnicom i punim navojem
Broj predmeta
692148 30
Razred jekla
A4
EAN/GTIN
4043377244161
Neto teža na 100
1,887 kg
Pakiranje:
200
Broj predmeta
692148 30
Razred jekla
A4
EAN/GTIN
4043377244161
Neto teža na 100
1,887 kg
- Specifikacije
- Proizvod
- Brošure o proizvodima
- Katalog
Specifikacije
| Promjer (d) | 8 mm |
| Ukupna dužina (l) | 30 mm |
| vrsta niti | metrički |
| KOPFFORM | Šesterokutnom glavom |
| Visina glave (k) | 8,1 mm |
| Veličina pogona (Veličina p) | SW 13 |
| Oblik pogona (pogon) | Vanjski šesterokut |
| čvrstoća na vlak (Rm) | 700 N/mm² |
| Promjer prirubnice (dc) | 18 mm |
Proizvod
Primjene
Pričvršćenje građevinskih elemenata koji zahtijevaju velike površine podlogePrimjena je moguća u vlažnim prostorima i vanjskim područjima (A2) uključujući industrijske prostorije i prostore u blizini mora (A4)
Područje primjene
Metalna gradnja, Solarni sustavBrošure o proizvodima
Share DIN 6921 A4-70 M 8X30/30