DIN 6923 A4-80 M 12
Šesterobridne matice s prirubnicom bez ozubljenja
Broj predmeta
69234012
Razred jekla
A4
EAN/GTIN
4043377254214
Neto teža na 100
1,991 kg
Pakiranje:
100
Broj predmeta
69234012
Razred jekla
A4
EAN/GTIN
4043377254214
Neto teža na 100
1,991 kg
- Specifikacije
- Proizvod
- Brošure o proizvodima
- Katalog
Specifikacije
| Promjer (d) | 12 mm |
| vrsta niti | metrički |
| Veličina pogona (Veličina p) | SW 18 |
| Oblik pogona (pogon) | Vanjski šesterokut |
| čvrstoća na vlak (Rm) | 800 N/mm² |
| Promjer prirubnice (dc) | 26 mm |
| Visina (m) | 12 mm |
| Kutne dimenzije (e) | 20,03 mm |
Proizvod
Prednosti proizvoda
Velika površina podloge bez zapornog ozubljenjaPrimjene
Pričvršćenje prilagodnih limova i ostalih građevinskih elemenata koji zahtijevaju velike površine podloge.Primjena je moguća u vlažnim prostorima i vanjskim područjima uključujući industrijske prostorije i prostore u blizini mora.
Područje primjene
Strojarstvo, Solarni sustavBrošure o proizvodima
Share DIN 6923 A4-80 M 12