DIN 7500 A2 CE M 5X25 Z
Lećasti vijci s brazdastim krajem navoja, oblik CE
Broj predmeta
75002C5 25
Razred jekla
A2
EAN/GTIN
4043377337467
Neto teža na 100
0,491 kg
Pakiranje:
500
Broj predmeta
75002C5 25
Razred jekla
A2
EAN/GTIN
4043377337467
Neto teža na 100
0,491 kg
- Specifikacije
- Proizvod
- Katalog
Specifikacije
| Promjer (d) | 5 mm |
| Ukupna dužina (l) | 25 mm |
| vrsta niti | metrički |
| KOPFFORM | glava objektiva |
| Promjer glave (dk) | 9,14 mm |
| Visina glave (k) | 3,52 mm |
| Veličina pogona (Veličina p) | PZ3 |
| Oblik pogona (pogon) | Pozidrive |
| čvrstoća na vlak (Rm) | 500 N/mm² |
Proizvod
Prednosti proizvoda
Brza montažavrijeme montaže skraćuje se jer se navoj ne treba rezati
Primjene
Zavijčavanje u metalnoj gradnji, na području sanitarija i u izvedbi sustava grijanja.Primjena u vlažnim prostorima te vanjska primjena bez značajnih sadržaja klorida i sumpornog dioksida
Područje primjene
StrojarstvoShare DIN 7500 A2 CE M 5X25 Z