DIN 7500 A2 CE M 6X20 TX30
Lećasti vijci s brazdastim krajem navoja, oblik CE
Broj predmeta
75002CT6 20
Razred jekla
A2
EAN/GTIN
4043377240491
Neto teža na 100
0,700 kg
Pakiranje:
500
Broj predmeta
75002CT6 20
Razred jekla
A2
EAN/GTIN
4043377240491
Neto teža na 100
0,700 kg
- Specifikacije
- Proizvod
- Brošure o proizvodima
- Katalog
Specifikacije
| Promjer (d) | 6 mm |
| Ukupna dužina (l) | 20 mm |
| vrsta niti | metrički |
| KOPFFORM | glava objektiva |
| Promjer glave (dk) | 11,57 mm |
| Visina glave (k) | 4,3 mm |
| Veličina pogona (Veličina p) | TX30 |
| Oblik pogona (pogon) | Šesterokraki zvjezdasti upust |
| čvrstoća na vlak (Rm) | 500 N/mm² |
Proizvod
Prednosti proizvoda
Brza montažaVrijeme montaže skraćuje se jer se navoj ne treba rezati
Pogon bez teturanja
Pogon s TX šesterokrakim zvjezdastim upustom omogućava jednostavno zavijčavanje od postavljanja vijka do njegovog potpunog upuštanja.
Primjene
Zavijčavanje u metalnoj gradnji, na području sanitarija i u izvedbi sustava grijanja.Primjena u vlažnim prostorima te vanjska primjena bez značajnih sadržaja klorida i sumpornog dioksida
Područje primjene
StrojarstvoBrošure o proizvodima
Share DIN 7500 A2 CE M 6X20 TX30